Кредит під заставу землі

 • Мінімальна сума кредиту – від 50 000 гривень.
 • Максимальна сума кредиту-до 80% від вартості застави.
 • Процентна ставка – від 2% на місяць
 • Погашення відсотків – щомісяця

Термінова потреба в позикових коштах виникає досить часто для різних потреб – будь то розвиток бізнесу будь-якого виду діяльності, покупка житла, будівництво, великі покупки або навчання.

Кредит під заставу земельної ділянки – один з найпоширеніших видів заставного кредитування в Україні, який набирає популярність і має свої особливості.

Фінансова організація Creditinvest працює в цьому напрямку з 2009 року і за цей час ми провели велику кількість угод.

Розрахуйте кредит

  Термін:

  Пакети без погашення тіла кредиту:

  Пакет з погашенням тіла кредиту:

  Схема погашения:

  Щомісячний платіж:

  Щомісячний кешбек:

  Умови кредитування

  Мінімальна сума кредиту

  до 70% від вартості нерухомості

  Погашення відсотків

  щомісячно

  Комісія за дострокове погашення

  відсутня

  Відсоткова ставка

  від 2% в місяць

  Погашення тіла кредиту

  Погашення тіла кредиту в кінці терміну дії договору або щомісяця будь-якими частинами протягом усього терміну дії кредиту (розмір погашення тіла кредиту регулюється вами самостійно)

  Витрати по оформленню кредиту

  Витрати відносяться на тіло кредиту або сплачуються відразу (за бажанням клієнта)

  Мінімальний / Максимальний термін кредитування

  відсутній

  У нашій компанії пропонують максимально лояльні та вигідні умови для позичальників, у нас немає бюрократичної тяганини, що дозволяє працювати швидко і клієнти не втрачають дорогоцінний час на збір величезної кількості документів.

  Для зручності наших клієнтів ми надаємо кілька видів кредитних пакетів на вибір – з умовою погашення тіла позики в момент закінчення терміну договору або з рівномірним погашенням протягом періоду договору, також ми можемо узгодити з позичальником індивідуальний графік і пропозиція.

  Відсотки нараховуються на залишок тіла кредиту і погашаються щомісяця.

  Ставка по процентних платежах встановлена ​​на рівні 2% -3,5% (максимальна) в місяць. Додатково оплачуються послуги нотаріуса і одноразова комісія при видачі позики.

  Вигідні умови

  Максимально велика сума видачі. Ви можете отримати до 70% від середньої вартості по ринку нерухомості. У жодному іншому кредиті ви не отримаєте такі великі видачі.

  Відсоткова ставка істотно нижче, ніж в кредитуванні під заставу авто або без застави.

  Погашення

  Є можливість вибрати різні схеми погашення кредиту, що дозволить зменшити переплату по кредиту до 18-20%.

  Ви не обмежені ні за термінами погашення, ні продовження. Ми лояльно ставимося до кожного клієнта і забезпечуємо його гнучкими умовами для максимального комфорту.

  Звернувшись в офіційну фінансову компанію з ліцензією ви отримаєте безпеку, гарантію добросовісної роботи і офіційні договори.

  Наши преимущества

  Оформлення

  Вам не потрібно збирати пакети документів і готувати довідки. Ми обмежуємося найнеобхіднішими документами, які є в наявності у кожного власника нерухомості.

  Терміни розгляду, оформлення і видачі грошей найкоротші – після звернення до нас пройде 1-2 дня і ви отримаєте всю необхідну суму грошей готівкою або безготівковим розрахунком.

  Документи для
  оформлення кредиту

  Паспорт громадянина України
  Ідентифікаційний код
  Копія правовстановлюючого документа на нерухомість
  Копія технічного паспорта
  Довідка з ЖЕКу про склад осіб прописаних (зареєстрованих) в даній нерухомості (форма №3)
  Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то додатково надається свідоцтво про шлюб, а також паспортні дані та ідентифікаційний код чоловіка (дружини)

  Якщо Ви не є громадянином України,
  то надається:

  • «Посвідку на постійне місце проживання» в Україні
  • ідентифікаційний код
  • цивільний паспорт своєї держави

  Важливо!

  Ми не приймаємо в якості заставних об’єктів землі сільськогосподарського призначення.

  Заставою можуть бути земельні ділянки, які перебувають у приватній власності у одного власника, що не знаходяться під арештом або обтяженням.

  Чому ми

  1

  У Вас є можливість взяти кредит під заставу землі готівкою в момент підписання договору з мінімальними витратами і кращими умовами.

  2

  Ми видаємо кредити під заставу ділянки на термін від 6 місяців до п’яти років з можливістю продовження і достроковим погашенням без застосування штрафних санкцій.

  Етапи отримання позики

  Дзвінок або
  гаряча заявка

  Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і отримаєте повну консультацію з усіх питань кредитування.

  Зустріч

  Коли ви визначилися з умовами, які підходять саме вашій ситуації, ми зустрічаємося в нашому офісі для перевірки документів, обговорення і розрахунку платежів

  Підтвердження і перевірка об'єкта застави

  Після оперативного рішення про видачу кредиту, наш фахівець виїжджає на перегляд об'єкта застави для підтвердження його наявності та технічного стану

  Підписання договорів і видача грошей

  Всі договори підписуються і завіряються у нотаріуса, де позичальник отримує кредитні кошти

  Політика
  конфіденційності

  Ми не збираємо і не зберігаємо дані користувачів введені в формах оформлення заявок на отримання кредитів - ці дані передаються моментально нашим партнерам для їх подальшої обробки

  Ми не збираємо і не зберігаємо дані про телефони, адреси та інших конфіденційних даних наших користувачів. Ми не виробляємо розсилок по електронній пошті, СМС і будь-якими іншими методами, використовуючи дані залишені нашими користувачами

  Розрахувати платіж

  При необхідності розрахунку процентних виплат ви можете скористатися кредитним калькулятором на нашому сайті або ж залишити заявку онлайн – наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротші терміни, прорахують ваш запит і детально відповідять на всі виниклі питання для здійснення угоди.

  Часті питання

  Чи потрібна довідка про доходи для отримання кредиту

  Наша компанія, на відміну від банківських установ не вимагає підтвердження доходів клієнтів. Ми приймаємо рішення про видачу кредиту під заставу землі на підставі наданих документів і передбачуваної ліквідності об’єкта.

  Чи видають кредит при зіпсованої кредитної історії

  У нашій компанії можна взяти кредити під заставу ділянки при будь-якої кредитної історії. Ми розуміємо, що можуть складатися різні обставини, які спричинили затримки з виплатою кредитів в минулому і входимо в положення кожного клієнта. Оформити заставу під землю і отримати гроші може кожен власник, якщо все в порядку з документами.

  Що буде, якщо курс долара виросте

  У вас є можливість взяти позику в гривні без перегляду відсоткової ставки протягом усього періоду дії договору. Валюта в якій ви отримуєте гроші – це вибір клієнта.

  Чи забираете ви на зберігання правовстановлюючі документи на час кредитування

  Документи протягом строку дії кредитного договору і до повного погашення боргу будуть залишатися у інвестора – так здійснюється страхування ризиків від недобросовісних позичальників, а ми виступаємо фінансовим гарантом.

  Чи можна використовувати нерухомість, яка закладається

  Якщо на ділянці є будівлі, власники мають право ними користуватися на свій розсуд, а також здавати в оренду (суборенду). Під час терміну дії договору заставний об’єкт можна продати, подарувати або надати право власності іншій особі.

   

   

  Яку суму можна отримати

  Ви можете отримати до 80% від ринкової вартості заставного земельної ділянки, ми видаємо суми від 300 тисяч до 20 мільйонів гривень.

  Оцінка проводиться нашими фахівцями безкоштовно, в той час як банк накладає обмеження використання платних послуг акредитованих компаній, вартість яких оплачує позичальник.

  Взяти кредит під земельну ділянку швидко і без зайвих труднощів – це реально при оформленні співпраці з нами.

  Кошти видаються в день укладення договору, не потрібно відкривати спеціальний рахунок в банку і додатково оплачувати банківські комісії.

  Є можливість вибірки кредиту траншами і збільшення суми.

   

  Документи для оформлення позики

   • Правовстановлюючий документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку або державний акт на право власності
   • Справка БТІ або органу місцевого самоврядування про об’єкти нерухомості, що знаходяться на ділянці
   • Витяг з державного реєстру майнових прав про реєстрацію права власності на ділянку
   • Договір оренди / суборенди, якщо земля здається в оренду
   • Паспорт та ідентифікаційний код позичальника або поручителя
   • Документ про сімейний стан при його наявності

  Гроші під заставу земельної ділянки, при наявності зазначених документів, видаються особам, які досягли 18 років, максимальний вік – 65 років.

  Якщо вам терміново потрібні гроші – звертайтеся в Creditinvest. У нас можна взяти кредити під заставу земельної ділянки в Києві, області, а також великих містах України при наданні мінімального пакета документів.