Кредити

Кредит з поганою кредитною історією

Найважливішим для банківських установ фактором прийняття позитивного рішення про видачу позики є кредитна історія. Ви можете отримувати високий офіційний дохід і мати всі необхідні документи, але присутність в «чорному списку» боржників послужить приводом для відмови та невигідних умов – завищених процентних ставок та комісій. Так фінансові установи страхують свої ризики і виконують вимоги законодавства України.

Кредит з поганою кредитною історією

На підставі історії формується кредитний рейтинг надійності позичальника:

 • Дуже поганий
 • Поганий
 • Середній
 • Хороший
 • Відмінний

Він підвищується при кожному своєчасному погашенні і знижується при протермінуваннях.

Що таке кредитна історія

Кредит з поганою кредитною історією

Кредитна історія – це інформація про всі ваші позики та своєчасність платежів за ними за останні 10-15 років. Ці дані в Бюро кредитних історій передають банки, фінансові організації, лізингові компанії, кредитні спілки.

Кожен громадян України має право безкоштовно один раз на рік отримати дані по своїй історії, це закріплено на законодавчому рівні. На платній основі ці дані можна отримувати без обмеження за кількістю запитів, але експерти не радять це робити частіше, ніж раз на три місяці, так як це може здатися підозрілим для потенційних кредиторів. Перевірка рекомендується не тільки, щоб дізнатися шанси на отримання або причину відмови, а й для того, щоб виключити можливість шахрайських дій з вашими даними.

Кредит без кредитної історії

Кредит з поганою кредитною історією

Відсутність кредитної історії також може послужити причиною відмови в отриманні позики. Так як про вас нічого не відомо, ви можете опинитися потенційно небезпечним позичальником, а якщо у вас мінімальний офіційний дохід або його зовсім немає – то шанси взяти кредит практично дорівнюють нулю.

Причини негативної кредитної історії

До «чорного списку» неблагонадійних позичальників потрапити дуже просто при першому порушенні умов кредитування і навіть при їх відсутності. Що враховується в кредитному скорингу?

 • Несвоєчасне погашення платежів за позиками, особливо якщо це відбувалося систематично
 • Велике кредитне навантаження
 • Кредитний портфель в різних фінансових установах
 • Неправдива інформація при подачі заявки на отримання
 • Ви виступали поручителем за проблемними кредитами
 • Дострокове погашення попередніх
 • Судові справи і накладені стягнення на рахунки і нерухомість
 • Прострочення і несплата аліментів
 • Судимості та кримінальні справи
 • Помилки співробітників банків

Ці фактори у 80% є основними при відмові в кредитуванні. Поліпшити історію складно, але можливо – брати невеликі позики, наприклад відкрити кредитну карту і справно по ним платити.

Що робити, як що отримали відмову

Якщо в банку ви отримали відмову – вихід є. Це кредит з поганою кредитною історією під заставу нерухомості – квартири, будинку, автомобіля, спецтехніки, виробничих ліній, тощо. В даному випадку вирішальним фактором буде ліквідність майна.

Компанія Creditinvest видає позики до 80% вартості застави, не враховуючи дані досьє і не вимагаючи підтвердження доходу. Ми забезпечуємо повний юридичний і нотаріальний супровід угоди і надаємо підтримку протягом усього терміну. Отримання грошей відбувається в день підписання договору позики.

Які існують програми з погашення тіла кредиту

У нас розроблені кілька програм – як з погашенням тіла кредиту рівномірно або за індивідуальним графіком, так і з виплатою в кінці терміну. Від обраного пакета залежить ставка за рік. Відсотки виплачуються щомісяця.

Перевагою отримання позики в нашій компанії є і той факт, що не потрібно оформляти договір страхування майна і життя позичальника і отримати готівку за будь-якої кредитної історії.

Деталі кредитування ви можете дізнатися, заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.

Читайте также